Kontakt

I Blake finner du meritterte ressurser med bakgrunn fra Norges toppbyråer og fra kundesiden, med tung og unik merkevare-, salg- og strategikompetanse.

Henrik Hagelsteen
Leder/Kreativ leder
henrik@blake.no | +47 917 37 394
Alexander Bernhoft Osa
Rådgiver
alexander@blake.no | +47 991 61 617
Maria Lima
Rådgiver
maria@blake.no | +47 951 30 650
Solfrid M. Midlang
Prosjektleder
solfrid@blake.no | +47 982 86 986
Ingvild Andersen
Prosjektleder
ingvild@blake.no | +47 905 03 255
Heidi Mittun-Kjos
AD/Kreativ leder
heidi@blake.no | +47 938 31 845
Bjørn Th. Andreassen
Rådgiver/AD
bt@blake.no | +47 938 63 125
Daniel Ingebrigtsen
Grafisk designer
daniel@blake.no | +47 911 92 942
Per Martin Haaheim
Grafisk designer
permartin@blake.no | +47 480 72 141
Yvonne Rystad
Grafisk designer
yvonne@blake.no | +47 938 39 162
Ole Horn Lavik
AD/Grafisk designer
ole@blake.no | +47 994 66 694
Jeanette S. Kjøsnes
Digital/Grafisk designer
jeanette@blake.no | +47 452 25 530

Vi elsker overraskelser og talenter. Send oss noen ord, et bilde eller en CV til hei@blake.no så tar vi kontakt med deg. Vi holder til i Rådhusgata 5, 0151 Oslo.

Blake har en super vennekrets som inviteres hvis oppgavene krever det. Vennene våre er for eksempel fotografer, 3D-artister, animatører eller regissører. Sammen blir man sterkere. That’s what friends are for.