Kontakt - BLAKE

Kontakt

I Blake finner du prisbelønte fagpersoner med bakgrunn fra Norges toppbyråer og fra kundesiden. Alle med solid merkevare-, salg- og strategikompetanse.

Henrik Hagelsteen
Daglig leder
henrik@blake.no | +47 917 37 394
Alexander Bernhoft Osa
Rådgiver
alexander@blake.no | +47 991 61 617
Maria Lima
Rådgiver
maria@blake.no | +47 951 30 650
Solfrid M. Midlang
Prosjektleder
solfrid@blake.no | +47 982 86 986
Ingvild Andersen
Prosjektleder
ingvild@blake.no | +47 905 03 255
Tomine Coles
Kommersiell leder
tomine@blake.no | +47 926 37 646
Heidi Mittun-Kjos
Art director/Kreativ leder
heidi@blake.no | +47 938 21 845
Daniel Ingebrigtsen
Art director/designer
daniel@blake.no | +47 911 92 942
Elise Bjerknes
Senior designer
elise@blake.no | +47 406 10 526
Sivert Mørk
Senior digital designer
sivert@blake.no | +47 406 15 249
Ida Tørstad
Grafisk designer
ida@blake.no | +47 901 99 645
Jonatan Drab
Grafisk designer
jonatan@blake.no | +47 473 67 987

Vi elsker overraskelser og talenter. Send oss noen ord, et bilde eller en CV til hei@blake.no så tar vi kontakt med deg. Vi holder til i Rådhusgata 5, 0151 Oslo.

Blake har en super vennekrets som inviteres hvis oppgavene krever det. Vennene våre er for eksempel fotografer, 3D-artister, animatører eller regissører. Sammen blir man sterkere. That’s what friends are for.

Markedsstrategi | Konseptutvikling | Visuell identitet | Markedsmateriell | Nettsider
Visuell identitet | Kampanjer
Markedsmateriell
Visuell identitet | Navneutvikling | Markedsmateriell
Visuell identitet
Film | Kampanjer
Visuell identitet | Nettsider | Strategi | Motion design og animasjon
Visuell identitet | Merkevarestrategi | Kampanjer | Nettsider
Merkevarestrategi | Visuell identitet | Nettsider
Merkevarestrategi | Visuell identitet | Nettsider
Visuell identitet | Markedsmateriell | Nettsider
Film
Visuell identitet
Markedsmateriell
Visuell identitet | Nettsider | Markedsmateriell
Visuell identitet | Nettsider | Merkevarestrategi
Merkevarestrategi | Visuell identitet
Visuell identitet | Merkevarestrategi | Film
Visuell identitet | Nettsider | Strategi
Visuell identitet | Nettsider
Markedsmateriell
Visuell identitet
Nettsider
Visuell identitet
Visuell identitet
Visuell identitet
Visuell identitet
Visuell identitet
Visuell identitet | Nettsider
Visuell identitet
Visuell identitet | Markedsmateriell
Visuell identitet
Markedsmateriell | Visuell identitet
Visuell identitet
Visuell identitet | Markedsmateriell
Motion design og animasjon | Kampanjer
Visuell identitet | Destinasjonsutvikling
Film
Visuell identitet
Markedsmateriell