BLAKE – Reklame Design Digital

 

Reklame Design Digital - Höegh Illustrasjon møte
Reklame Design Digital - Dalan Advokater kampanje illustrasjon hammer

Ingvild


Prosjektleder | ingvild@blake.no | 905 03 255

Hannu


Grafisk designer/Illustratør | hannu@blake.no | 900 93 396

Henrik


Leder/Kreativ leder | henrik@blake.no | 917 37 394

Per Martin


Grafisk designer | permartin@blake.no | 480 72 141

Daniel


Grafisk designer | daniel@blake.no | 911 92 942

Bjørn Th.


Rådgiver/Art director | bt@blake.no | 938 63 125

Ole


AD / Designer | ole@blake.no | 994 66 694

Alexander


Rådgiver | alexander@blake.no | 991 61 617

Solfrid


Prosjektleder | solfrid@blake.no | 982 86 986

David


Web dev./Digital designer | david@blake.no | 938 57 708

Bjørn I.


Senior designer/Illustratør | bjorn@blake.no | 452 58 740

Yvonne


Grafisk designer | yvonne@blake.no | 938 39 162

Heidi


AD/Kreativ leder | heidi@blake.no | 938 31 845

Velkommen!

Blake and friends er et brandingbyrå som utvikler strategisk funderte reklame-, design- og digitale løsninger. I Blake finner du meriterte ressurser med bakgrunn fra Norges toppbyråer og fra kundesiden, med tung og unik merkevare-, salg- og strategikompetanse. Blake and friends kjenner eiendomsmarkedene bedre enn de fleste, og bistår ulike aktører innenfor bolig, næringseiendom og tilgrensende virksomheter.

Vi gjør

Reklame

Design

Digital

Identitet

IxD og UX

Strategi

Illustrasjon

3D

Ansatte

Ingvild, Hannu, Henrik, Per Martin, Daniel, Bjørn Th., Ole, Alexander, Solfrid, David, Bjørn I., Yvonne, Heidi

Ingvild Andersen | Prosjektleder

ingvild@blake.no | 905 03 255

Hannu Nevanlinna | Grafisk designer/Illustratør

hannu@blake.no | 900 93 396

Henrik Hagelsteen | Leder/Kreativ leder

henrik@blake.no | 917 37 394

Per Martin Haaheim | Grafisk designer

permartin@blake.no | 480 72 141

Daniel Ingebrigtsen | Grafisk designer

daniel@blake.no | 911 92 942

Bjørn Th. Andreassen | Rådgiver/Art director

bt@blake.no | 938 63 125

Ole Horn Lavik | AD / Designer

ole@blake.no | 994 66 694

Alexander Bernhoft Osa | Rådgiver

alexander@blake.no | 991 61 617

Solfrid M. Midlang | Prosjektleder

solfrid@blake.no | 982 86 986

David Allemand | Web dev./Digital designer

david@blake.no | 938 57 708

Bjørn I. Thomassen | Senior designer/Illustratør

bjorn@blake.no | 452 58 740

Yvonne Rystad | Grafisk designer

yvonne@blake.no | 938 39 162

Heidi Mittun-Kjos | AD/Kreativ leder

heidi@blake.no | 938 31 845

and Friends

Blake har en super vennekrets som inviteres hvis oppgavene krever det. Vennene våre er for eksempel fotografer, 3D-artister, animatører eller regissører. Sammen blir man sterkere. That’s what friends are for.

En liten ting til

Vi elsker overraskelser og talenter. Send oss noen ord, et bilde eller en CV så har vi kontakt. Send mail til   hei@blake.no .  Vi holder til i Rådhusgata 5, 0151 Oslo, +47 917 37 394.