Höegh Illustrasjon møte
Selvaag identitet
Dalan Advokater kampanje illustrasjon

Vi lager Design, Reklame, Digital, IxD/UX, Strategi, Illustrasjon og 3D

Hannu


Grafisk designer/Illustratør | hannu@blake.no | 900 93 396

Henrik


Leder/Kreativ leder | henrik@blake.no | 917 37 394

Per Martin


Grafisk designer | permartin@blake.no | 480 72 141

Daniel


Grafisk designer | daniel@blake.no | 911 92 942

Bjørn Th.


Rådgiver/Art director | bt@blake.no | 938 63 125

Ole


AD / Designer | ole@blake.no | 994 66 694

Alexander


Rådgiver | alexander@blake.no | 991 61 617

Solfrid


Prosjektleder | solfrid@blake.no | 982 86 986

David


Web dev./Digital designer | david@blake.no | 938 57 708

Bjørn I.


Senior designer/Illustratør | bjorn@blake.no | 452 58 740

Yvonne


Grafisk designer | yvonne@blake.no | 938 39 162

Heidi


AD/Kreativ leder | heidi@blake.no | 938 31 845

Hva tror du om Blake?

Tror du vi er et ungt byrå med tung erfaring? At vi er glade i design, reklame, strategi, posisjonering av kunder, produkter og problemstillinger? Og at tjenestene vi tilbyr og tingene vi lager skal løse utfordringer og bidra til økt verdi for kundene? Tror du noe av dette om oss, tror vi det samme. Ta kontakt så forteller vi om mer du kan tro på. Sånn kommunikasjonsfaglig sett. Velkommen til Blake!

Vi gjør

Identitet
Design
Reklame
Digital
IxD og UX
Strategi
Illustrasjon
3D

Ansatte

Hannu, Henrik, Per Martin, Daniel, Bjørn Th., Ole, Alexander, Solfrid, David, Bjørn I., Yvonne, Heidi

Hannu Nevanlinna | Grafisk designer/Illustratør

hannu@blake.no | 900 93 396

Henrik Hagelsteen | Leder/Kreativ leder

henrik@blake.no | 917 37 394

Per Martin Haaheim | Grafisk designer

permartin@blake.no | 480 72 141

Daniel Ingebrigtsen | Grafisk designer

daniel@blake.no | 911 92 942

Bjørn Th. Andreassen | Rådgiver/Art director

bt@blake.no | 938 63 125

Ole Horn Lavik | AD / Designer

ole@blake.no | 994 66 694

Alexander Bernhoft Osa | Rådgiver

alexander@blake.no | 991 61 617

Solfrid M. Midlang | Prosjektleder

solfrid@blake.no | 982 86 986

David Allemand | Web dev./Digital designer

david@blake.no | 938 57 708

Bjørn I. Thomassen | Senior designer/Illustratør

bjorn@blake.no | 452 58 740

Yvonne Rystad | Grafisk designer

yvonne@blake.no | 938 39 162

Heidi Mittun-Kjos | AD/Kreativ leder

heidi@blake.no | 938 31 845

and Friends

Blake har en super vennekrets som inviteres hvis oppgavene krever det. Vennene våre er for eksempel fotografer, 3D-artister, animatører eller regissører. Sammen blir man sterkere. That’s what friends are for.

En liten ting til

Vi elsker overraskelser og talenter. Send oss noen ord, et bilde eller en CV så har vi kontakt. Send mail til hei@blake.no. Vi holder til i Rådhusgata 26, 0151 Oslo.